Thursday, August 4, 2011

Aktualizacja!

Witam, nie pisałem już tu nic od dłuższego czasu, gdyż robota po raz kolejny zakryła mnie po czubek głowy. Współpraca z Wydawnictwem Portal nabrała w ubiegłym miesiącu zawrotnego tępa, zakres obowiązków zwiększał się miarowo co parę dni. W końcu z oficjalnego współpracownika stałem się pracownikiem wydawnictwa. Tak! Pracownikiem!
Skłania to do refleksji, gdyż ładnych parę lat temu gdy mój przyjaciel Maciek (którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiam) pokazał nam po raz pierwszy świat Neuroshimy, siedząc w szkolnym bufecie nigdy nie pomyślałbym, że przyjdzie mi kiedyś spotkać twórców NS. Na pewno już nie pomyślałbym, że przyjdzie mi z nimi współpracować, a już całkowicie po za sferą wszelkich wszelkich fantazji było, że miałbym na stałe dołączyć do ekipy Portalu. Tak się jednak stało i niezmiernie się z tego ciesze, gdyż było nie było, zawsze marzyłem by mieć taką prace, jak to mówią:

"Znajdź sobie hobby, zastanów się jak możesz na nim zarobić, a już nigdy nie pójdziesz do pracy"

W natłoku obowiązków zapewne nie urobię się z wszystkimi pracami na konkurs, szkoda bo planowałem to od roku, mój błąd, że tak późno zacząłem przygotowania. Na pewno pojawię się na konkursie, by w choć jednej kategorii wystartować, jednak nie liczę na podium, jedynie cieszę się na spotkanie z kolegami od kolorowania żołnierzyków;)

Na koniec wrzucę,  epicko wczesny WIP Verminlorda, z którym na pewno się pojawię!

2 comments:

 1. no to gratulacje... ;)
  szkoda ze tylko z jednym modelem sie wyrobisz... ja planowalem dwa, jeszcze nie wiem jak wyjdzie... jeden na pewno zrobie i bede na grey seer'ze ;)

  pzdr
  Smok

  ReplyDelete
 2. No ja liczę też na dwa modele, niestety nikłe są szanse, że zrobię makietę z która wiązałem największe nadzieje:( No ale będzie na następny rok, lub inny konkurs:D

  ReplyDelete