Monday, August 15, 2011

Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.08.11

Grey Seer, Grey Seer i po Grey Seer'ze ;) W tym roku było nieco więcej prac, niemniej nie ich ilość, a jakość zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie. Przyjechało wielu znakomitych malarzy takich jak: Ańa, Camelson, Nameless, Przemo, Szary, Smok i inni, zatem naprawdę doświadczeni malarze.
Prace robiły naprawdę spore wrażenie, doprawdy było na co popatrzeć.Nie udało mi się wystawić wszystkiego co zamierzałem, ale wystawiłem się choć w dwóch kategoriach.

Sędziowie czyli : Kacpero, Machoń i Sławol


Nad tym modelem spędziłem nieco czasu, ukończyłem go dosłownie tuż przed wyjściem na konkurs i niewiele zabrakło bym się z nim nie pojawił.

Model SF - Kowboj z Neuroshimy Tactics


Drugim modelem był zapowiedziany Verminlord, malowanie zajęło mi około 30h, model bardzo fajny, trafił do mnie bez ogona zatem wyjścia nie było i musiałem ogon wyrzeźbić.

Duży model - Verminlord

Tym modelem udało mi się zająć 3 miejsce, przegrywając z Szarym i Ańa. Przegrana z taką konkurencją to było nie było i tak wielki triumf, a 3 miejsce to spora nobilitacja.

 Trofeum za III miejsce

Cieszę się niezmiernie, że udało mi się poznać wszystkich tych znakomitych malarzy osobiście, zamienić kilka słów, później wyskoczyć wspólnie na piwo.
Najbardziej cieszyłem się ze spotkania mojej idolki - Anny, jej oraz Bohuna prace zachwycają mnie niezmiernie od wielu lat, toteż nasze spotkanie zapamiętam na długo;)


Utwierdziłem się przy okazji, że wszyscy są jednak śmiertelnikami, bo co poniektóre prace które można obejrzeć w internecie pozostawiały pewne wątpliwości, czy aby ich autorzy sa jeszcze ludźmi;)Żałuje tylko, że moja diorama nie została ukończona, ale przed nami jeszcze "MASTER OF IMAGINATION 2011" więc kto wie, kto wie:)

2 comments:

  1. no to daleka droga przed toba jesli chcesz sie na lublin stawic ;) dobra jak bys tez na hsara sie pojawil... ;)

    ReplyDelete
  2. Ty się koniecznie szykuj na Hussara. Jak wszystko pójdzie dobrze to tam będzie się działo ^^

    ReplyDelete