Tuesday, October 11, 2011

Porcja wieści

Witam, od bardzo dawno nic tu nie wrzucałem, cóż wynikało to z natłoku spraw i pracy sezonowej, niemniej wracam do w miarę częstych aktualizacji. Wkrótce można się spodziewać kilku ciekawych rzeczy, kilku pomalowanych figurek oraz kilku recenzji sprzętu i akcesoriów.

Obecnie pracuje nad dioramą na targi SPIEL’11 w ESSEN, dioramce przygotowywaną z myślą o prezentacji systemu Neuroshima Tactics. Ponadto wkrótce zaprezentuje 4 nowe i kilka starych wzorów do gry Neuroshima Tactics. Zwłaszcza 4 nowe wzory będą dla mnie dużym wydarzeniem gdyż, 3 z nich powstały w oparciu o mój pomysł oraz późniejszą ścisłą współprace z naszym wspaniałym rzeźbiarzem oraz grafikiem koncepcyjnym.


Ponadto 4 nowe modele będą odlewane w nowej odlewni w UK, na dodatek będą to w końcu modele wieloczęściowe dzięki czemu udało się wdrążyć ciekawsze pozy, plus w przypadku maszyn opcjonalne części – czyli szmatki.

Z modeli które przygotowuje należy się spodziewać również nekromanty z GW nad którym rozpocząłem prace by wypróbować nowy aero + sprężarkę, o których napisze więcej kiedy je wypełni wypróbuje.Następnie za czas jakiś pojawią się pomalowane statki do gry GW – „Dreadfleet” w której się zakochałem i nabyć musiałem. Teraz męczę Marte, moją narzeczoną aby starła się ze mną na rozszalałych sztormem wodach podczas Geheimnisnacht! AVAST!!!!!Na sam koniec zapowiedz nadchodzącego projektu, armii demonów Nurgla do WFB.To chyba na razie tyle.

No comments:

Post a Comment